Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /hosting/www/autopujcovnapraha.com/www/auto/sablona-php-script.php on line 2
Porsche Cayenne S | Autopůjčovna Praha s.r.o.

autopůjčovna Praha | Porsche Cayenne S

Kategorie: SUV

Porsche Cayenne S
Počet dní 1 - 2 dny3 - 4 dny5 - 14 dní15 - 29 dní30 - 60 dní61 dní a více
Denní sazba 4 999 Kč 3 999 Kč 3 499 Kč 2 999 Kč 2 999 Kč 2 999 Kč

Kauce od kauce40 000 Kč.

Ceny jsou uvedeny bez DPH a v rámci našeho BONUS programu.

Počet dníDenní sazba
1 - 2 dny4 999 Kč
3 - 4 dny3 999 Kč
5 - 14 dní3 499 Kč
15 - 29 dní2 999 Kč
30 - 60 dní2 999 Kč
61 dní a více2 999 Kč
Kauceod 40 000 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH a v rámci našeho BONUS programu.

palivo
Diesel
počet osob
5
řazení
Automat
pohon
4x4
výkon
324kW
objem
0ccm
rok
2021
barva
Černá

Porsche Cayenne S

Vůz připravujeme!

Porsche Cayenne S - pro nejnáročnější

Pro naše klienty jsme do našeho vozového parku zařadili ikonický vůz Porsche Cayenne S, který si tak díky naší autopůjčovně můžete užít i bez toho, abyste ho museli nutně vlastnit. Výhodou pronájmu prémiových vozidel je možnost vybírat vůz podle aktuální potřeby. Až totiž budete potřebovat například minibus, můžete si vybrat mezi vozem Mercedes-Benz V Class (pro 6 osob) nebo Volkswagen Multivan v prodloužené verzi (pro 8 osob). Rozmanitost výběru vás zajisté okouzlí a právě i to je ten důvod, proč jsme se rozhodli rozšířit naší nabídku o tento vůz.

Pokud máte chuť na několika týdenní plavbu po ostrovech na Bahamách, nemusíte si nutně kupovat luxusní jachtu a stejně tak si pro pár týdnů v roce nemusíte pořizovat ani Porsche Cayenne S, když si ho můžete jednoduše a za férových podmínek půjčit u nás.

Porsche Cayenne S - pozor na rychlost

Po usednutí do tohoto vozu nebude hrát čas tu hlavní roli, ale i přesto byste si měli uvědomit, že jste ve vozu, který zvládne zrychlit z 0 na 100km za 5,2 vteřiny.

Logo Sherlog

Pro klidné spaní děláme maximum

V naší autopůjčovně se snažíme minimalizovat veškerá rizika, která by mohla nastat a mezi ně patří samozřejmě i krádeže. Proto, stejně jako ostatní vozy, je i vůz Porsche Cayenne S zabezpečen systémem Sherlog, díky kterému můžete v noci klidně spát.

Porsche Cayenne S - keramická ochrana laku

K prémiovým vozům patří jednoznačně prémiová ochrana a proto jsme ihned po převzetí Porsche Cayenne S z autosalonu zajistili keramickou ochranu laku. Kromě ochrany laku zajišťuje hydrofóbní vlastnosti, chemickou odolnost, neuvěřitelně hluboký lesk a dlouhodobou životnost.

Porsche Cayenne S - fotky

Reálné fotky jsou u nás samozřejmostí, takže se můžete těšit i na fotky našeho Porsche. Nyní však čekáme na keramickou ochranu laku a jakmile to bude možné, fotky doplníme. Na fotkách si totiž zakládáme!

autopůjčovna Praha COM
Kompletní nabídka vozidel

Proč si půjčit Porsche Cayenne S u nás?

Vůz opravdu máme

Porsche Cayenne S bězně nenajdete ve vozovém parku každé autopůjčovny a proto možná i zjistíte, že jsme jediná autopůjčovna, která ho aktuálně nabízí. Naše autopůjčovna plní vaše sny!

Profesionální přístup

Jsme si vědomi náročnosti našich klientů a proto jsme optimalizovali proces pronájmu tak, abyste si mohli objednávku i platbu vyřídit odkudkoli. Předání pak zabere pouze pár minut.

Nulová spoluúčast

Kromě základního havarijního pojištění si u nás můžete na vůz Porsche Cayenne S zajistit i připojištění s 0% spoluúčastí. Myslíme o krok napřed a chráníme tím vaší peněženku.

Přistavení vozidla

Porsche Cayenne S vám bezplatně připravíme na naší Expressní pobočce na Praze 4 nebo na letiště Václava Havla, ale za příplatek ho dovezeme klidně na jih Itálie.