Powered by Smartsupp

Mytí vozu před vrácením

Ruční mytí

Na čistotu klademe v naší autopůjčovně velký důraz a proto se můžete spolehnout, že od nás vždy dostanete umytý a vydezinfikovaný vůz. Abychom zamezili poškození vozu při neodborném čištění a současně mohli garantovat maximální bezpečí před šířením virů, využíváme na čištění a dezinfekci služeb Automyčky Express.

Stejně jako vám vůz předáváme čistý a vydezinfikovaný, tak ho i od vás ve stejném stavu převezmeme zpět. Vůz stačí předat na pobočce Automyčky Express v nákupním centru Novo Plaza (Novodvorská - Praha 4), kde se o mytí a dezinfekci postarají.

Pro naše zákazníky je jednotná cena 999 Kč bez DPH pro všechny třídy vozidel.

Ruční mytí

Program Superstar zahrnuje: ruční mytí exteriéru, vysátí celého interiéru včetně kufru, vyleštění skel, oken a zrcátek, vyčištění palubní desky a interiéru, provonění antialergenní vůní, vytopování koberečků, aplikace 3 měsíčního vosku, doplnění náplní ostřikovačů a pro auta z naší autopůjčovny pak ještě antivirovou dezifekci ozónem

Tento proces mytí u nás podstupuje každý vůz a proto z naší autopůjčovny odjedete vždy s profesionálně vyčištěným a desinfikovaným vozem.

Proč není mytí v ceně?

Cena za mytí vozu je pevně stanovená a délka pronájmu na ní nemá vliv. Proto ji účtujeme jednorázově a samostatně.

Kdy platím za mytí?

Mytí vozu vám započítáme do konečného vyúčtování. Podrobnosti o vyúčtování a vrácení kauce najdete na této stránce.