Dezinfekce a mytí vozu před vrácením

Ruční mytí

Na čistotu klademe v naší autopůjčovně velký důraz a proto se můžete spolehnout, že od nás vždy dostanete umytý a vydezinfikovaný vůz. Abychom zamezili poškození vozu při neodborném čištění a současně mohli garantovat maximální bezpečí před šířením virů, využíváme na čištění a dezinfekci služeb Automyčky Express.

Stejně jako vám vůz předáváme čistý a vydezinfikovaný, tak ho i od vás ve stejném stavu převezmeme zpět. Vůz stačí předat na pobočce Automyčky Express v nákupním centru Novo Plaza (Novodvorská - Praha 4), kde se o mytí a dezinfekci postarají.

Pro naše zákazníky pouze za 2 000 Kč bez DPH.

Dezinfekce ozónem

Nejrychlejší a nejúčinnější způsob, kterým se lze zbavit bakterií nejen v interiéru vozidla, ale i systému klimatizace.

Nezanechává po aplikaci žádné stopy a nezpůsobuje žádné alergické či dýchací potíže, které mohou vytvářet například chemické dezinfekční prostředky.

Ruční mytí

Program Exclusive zahrnuje: kompletní ruční mytí i sušení, vysátí i tepování textilních částí vozu, vyleštění všech skel a zrcátek, čištění a ošetření kožených částí interiéru, mytí kol, provonění interiéru antialergenní vůní a doplnění náplně do ostřikovačů.

Běžná cena za tento program činí 3 995 Kč!

Proč není mytí a dezinfekce v ceně?

Cena za mytí i dezinfekci vozu je pevně stanovená a délka pronájmu na ní nemá vliv. Proto ji účtujeme jednorázově a samostatně.

Kdy platím za dezinfekci a mytí?

Dezinfekci i mytí vozu vám započítáme do konečného vyúčtování. Jako půjčovna máme na mytí slevu přes 50%, kterou běžně nezískáte.