Podmínky

S ohledem na více variant, které nabízíme posíláme našim klientům přesné znění smlouvy e-mailem ještě před předáním vozu. Naši klienti tak mají čas na to, aby se s nimi seznámili. Naše podmínky jsou přehledné a neobsahují žádné přílohy, skryté poplatky nebo cokoliv, čeho by se měli naši klienti obávat.

Podmínky | Žádné přílohy

U některých půjčoven souhlasíte s dodatky, které jsou uvedeny v příloze. My žádné přílohy nemáme! Celou smlouvu od nás dostanete ještě před osobním předáním, takže máte dostatečný prostor na to, abyste se s nimi seznámili a případně se zeptali na cokoliv, co je vám nejasné.

Podmínky | Předávací protokol

Součástí každé smlouvy, kterou u nás podepisujete je předávací protokol, ve kterém najdete všechny detaily o vozidle. Přestože máme zánovní vozy, na kterých moc vad nenajdete, dáme vám dostatek času na to, abyste si vůz prohlídli a zapsali případné vady na kráse.

Podmínky | Focení při předáním

Focením aut nechráníme pouze sami sebe, ale i vás, naše klienty! Při předávání auto detailně nafotíme a fotografie uložíme tak, abychom věděli v jakém stavu vám vůz předáváme. Fotografie vám rádi poskytneme, případně si můžete vůz nafotit samozřejmě sami.

Podmínky | Bonusový program

Díky našemu bonusovému programu nabízíme našim klientům ceny, které se musí líbit. Stačí splňovat základní podmínky, které jsou navíc férové. Najdete mezi nimi například zákaz kouření ve vozidle nebo bezpečná jízda. Podrobnosti se dočtete na této stránce.

autopůjčovna Praha COM