Služby

Kromě půjčování zánovních vozů nabízíme našim klientům také řadu služeb, které jsme na jejich přání začali nabízet. Jaké to jsou se dozvíte níže.

Čistota je základ

Kromě skvělého technického stavu si zakládáme také na čistotě našich vozů a proto od nás vždy dostanete profesionálně vyčištěné auto. Našim klientům dáváme samozřejmě na výběr. Můžete nám vrátit auto ve stejném stavu, v jakém jste ho dostali od nás a nebo si připlatit 1 499 Kč bez DPH a nechat čištění na nás. Pro profesionální čistění využíváme služeb firmy Automyčka Express s.r.o..

automyčka

0% spoluúčast

Každé auto má samozřejmě sjednané kromě povinného ručení také havarijní pojištění se spoluúčastí. Její výše záleží vždy na vybraném voze. V naší autopůjčovně si však můžete sjednat za příplatek nulovou spoluúčast, díky které máte jistotu, že vás nečekají žádné další náklady, které by mohli vzniknout v případě poškození našeho auta.

Nulovou spoluúčast vám rádi sjednáme za příplatek ve výši 50% k běžné denní sazbě.
automyčka

Autopříslušenství

Naše autopůjčovna se specializuje na pronájem zánovních vozů, přesto vám rádi pomůžeme se zajištěním autopříslušenství pro naše vozy. Ať už jedete k moři nebo na hory, může se vám hodit některé z těchto příslušenství.

autobox

Střešní boxy

Místa není nikdy dost a pokud si zrovna nechcete půjčit VW Caravelle v prodloužené verzi, můžete si zapůjčit autobox. Ten se hodí nejen v zimě, ale i v létě.

nosiče na kola

Nosiče na kola

Proč se omezovat, když má většina našich aut tažné zařízení? Stačí si půjčit nosič na kola, který umístíte na tažné zařízení a 4 kola navíc nejsou problém! Už žádné "to se nevleze".

nosníky

Příčníky

Abyste umístili na střechu auta střešní box nebo nosiče na kola/lyže, budete potřebovat příčníky. Ušetříme vám čas hledáním půjčovny, ve které budou mít přesně pro zapůjčený vůz.

nosič na kolo

Nosič na kolo

Pokud byste si náhodou z našeho vozového parku vybrali auto, které nemá tažné zařízení, žádný problém! Díky nosiči na střechu si totiž poradíte i bez něj.

sněhové řetězy

Sněhové řetězy

U našich aut s pohonem 4x4 odpadá povinnost sněhových řetězů. Pokud si vyberete vůz s náhonem na jednu nápravu (přední nebo zadní), budete potřebovat sněhové řetězy.

dětské sedačky

Dětské sedačky

Pro bezpečnost vás i vašich nejmenších uděláme maximum. Proto si u nás můžete zapůjčit k našim vozům dětské sedačky, které splňují veškeré potřebné homologace.

Pokud bychom zrovna neměli k dispozici některé z těchto vybavení, odkážeme vás do Půjčovny Kejř, kde vám zajistíme 10% slevu.

autopůjčovna Praha COM

VYHREJTE KODIAQ RS NA VÍKEND

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže
a se zásadami o zpracování osobních údajů.