Powered by Smartsupp

Zabezpečení vozidel SHERLOG

SHERLOG zabezpečení

V naší autopůjčovně se snažíme eliminovat veškerá rizika, která mohou nastat a mezi ně patří i krádeže vozidel. Odcizené auto totiž není pouze komplikace pro nás, ale i pro naše klienty. Přestože je náš vozový park pojištěný i proti krádeži, je potřeba počítat s 10% spoluúčastí, která u vozidla v hodnotě 3 milionů korun činí 300 000 Kč. A to nejsou malé peníze.

Protože nechceme vystavovat naše klienty takové situaci, jsou všechny naše vozy vybaveny bezpečnostním systémem SHERLOG.

Věříme, že i tento krok je důvod, proč si auto půjčit u nás.

Kniha jízd ZDARMA

Pokud využijete pronájem auta k podnikatelským účelům, určitě oceníte možnost zaslat elektronickou knihu jízd.

Už žádné starosti s vypisováním papírové knihy jízd po každé jízdě. Díky systému SHERLOG je elektronická kniha jízd ZDARMA!

Klidný spánek

Nemusíte mít vlastní garáž, abyste si u nás půjčili prémiový vozy (např. Audi e-tron nebo Mercedes Benz GLE) a přitom měli klidný spánek.

SHERLOG využívá k zabezpečení vlastní nezarušitelnou rádiovou síť! Úspěšnost dohledání je 98%.

Nepřetržitá kontrola

Společnost SHERLOG zajišťuje NONSTOP kontrolu včetně nepřetržitého operačního centra.

SHERLOG Platinum

Naše autopůjčovna využívá nejvyšší tarif PLATINUM, který zahrnuje ochranu vozu po celé EU!

Pokusy o krádeže? Samozřejmě!

Zloděj aut

Nebudeme vám lhát. Bohužel jsme se už za dobu, co autopůjčovnu provozoujeme setkali s řadou pokusů o odcizení našich vozidel a to nejen z řad "náhodných" zlodějů, ale i našich samotných "klientů".

Vůbec první krádež dopadla samozřejmě nepříjemně a auto se už nenašlo, ale na druhou stranu z toho plynulo poučení a dnes proto máme ve všech vozech nejlepší ochranu vozidel, kterou můžeme mít.

Ochrana vašeho soukromí

Pokud by pro vás byla značka SHERLOG velkou neznámou a měli jste současně strach o své soukromí, můžete být jistí, že společnost SHERLOG splňuje nejpřísnější požadavky, které plynou z ochrany osobních údajů. Ani my samozřejmě v žádném případě neposkytujeme žádné 3. osobě údaje o pohybu zapůjčeného vozidla. Nejen bezpečnostní certifikáty najdete na stránkách www.sherlog.cz/certifikaty.