Powered by Smartsupp

Autopůjčovna Praha | Škoda ENYAQ Coupé iV

Kategorie: Škoda | SUV | DSG | Elektro

Škoda Enyaq Coupé iV
Počet dní 1 - 2 dny3 - 4 dny5 - 14 dní15 - 29 dní
Denní sazba 4 499 Kč3 499 Kč2 999 Kč2 499 Kč

Kauce od 25 000 Kč.

Ceny jsou uvedeny bez DPH a v rámci našeho BONUS programu.

Počet dníDenní sazba
1 - 2 dny4 499 Kč
3 - 4 dny3 499 Kč
5 - 14 dní2 999 Kč
15 - 29 dní2 499 Kč
KauceOd 25 000 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH a v rámci našeho BONUS programu.

palivo
ELE
počet osob
5
řazení
automat
pohon
4x2
výkon
150kW
objem
0 ccm
rok
2021
barva
Yellow

Škoda ENYAQ Coupé iV

POZOR! K DISPOZICI OD 1. ČERVENCE 2022

Prozatím vám můžeme nabídnout plně elektrický vůz Škoda Enyaq iV, který máme samozřejmě skladem.

Škoda Enyaq Coupé iV - plně elektrické SUV!

Co bychom to byli za autopůjčovnu, kdybychom v nabídce neměli Škodu Enyaq iV, vůbec první plně elektrické SUV našeho domácího výrobce. Samozřejmě, že už máme tento vůz s předstihem objednaný! Plánované naskladnění je v prosinci tohoto roku! Ptáte se, proč už máme Enyaq v nabídce nyní? To abyste si ho mohli zarezervovat už dnes! Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a zarezervujte si tento ikonický vůz co nejdříve.

Co očekávat od Škoda Enyaq?

Emoce! A když zmiňujeme emoce, tak to myslíme vážně! Když se nám od našich klientů vrací Škoda Kodiaq RS, vidíme pravidelně úsměvy na tváři. Co s nimi teprve udělá Enyaq iV? Strašně se na to těšíme!

Crystal Face

Až si stoupnete před náš nový Škoda Enyaq iV, jako první co vás okouzlí bude design tohoto nového SUV. Konec klasických předních masek, které znáte! Všechny vozy, které máme nabízíme v nadstandardní výbavě a ani u tohoto vozu to nebude jinak. Díky příplatkovému paketu s označením LED Paket Premium na vás bude před každou jízdou čekat osvětlená přední maska. Čekají na vás také FULL LED Matrix světlomety, které už můžete znát z našich nových Octavií.

Infotainment Top

Není to tak dlouho, co jste si oblíbili virtuální kokpit u našich vozů a už tu pro vás máme zase něco nového. Tentokrát v podobě zobrazení informací Head-Up displeje s rozšířenou realitou. Co to znamená? Vůz Škoda Enyaq zobrazí důležité informace přímo v zorném poli řidiče na čelním skle.

Bezpečnostní asistenti

V naší autopůjčovně dbáme na bezpečnost našich klientů a proto na těchto asistentech nešetříme! V naší Škodě Enyaq iV proto najdete maximální výbavu těchto asistentů. Jaké mezi ně patří?

Asistent pro jízdu v koloně a nouzové zastavení
Přeloženo do života řidičů, tento asistent hlídá provoz nejen před vámi a za vámi, ale i vedle vás.

Prediktivní adaptivní tempomat
Adaptivní tempomat už pravděpodobně znáte. Co to znamená prediktivní? Kromě sledování vozu před vámi dokáže Enyaq sledovat také dopravní značky.

Adaptivní vedení v jízdním pruhu
Mikrospánek patří mezi nejčastější důvody dopravních nehod. Tento asistent udrží vaše auto přesně tam, kde má být! A to i v případě tzv. žlutých čar.

Asistent změny jízdního pruhu
Tzv. "mrtvý úhel" zná snad každý řidič. Tento asistent vás upozorní, pokud se snažíte zařadit do pruhu, ve kterém už někdo je.

Přední antikolizní systém
Pokud se před vámi objeví náhled překážka, jde o vteřiny. Pokud byste nezareagovali včas vy, pomůže vám tento asistent.

Parkovací systém

Pro "milovníky" parkování máme skvěou zprávu! Náš Enyaq iV disponuje také panoramatickým parkovacím systémem, který můžete znát pod označením Area View. To znamená, že na velkém displeji uvidíte 360° pohled kolem vašeho vozu. Parkování s Enyaqem bude "hračka".

A spoustu dalšího

Pokud si v naší autopůjčovně půjčíte nový Škoda Enyaq, čeká na vás nadstandardně vybavený vůz, který nám nebudete chtít vracet. To vám můžeme slíbit už dnes. Našim cílem je půjčovat zánovní vozy, poskytovat profesionální služby a to vše za férových cenových podmínek.

Škoda Enyaq iV - fotky

Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
Škoda Enyaq iV
autopůjčovna Praha COM
Kompletní nabídka vozidel

Proč si půjčit Škoda Enyaq iV u nás?

Nový vůz

Už teď si můžete zarezervovat vůz, který bude naskladněn přibližně v prosinci tohoto roku! Žádný předváděcí vůz, ale nový! Nečekejte na rezervaci na poslední chvíli!

Skvělá cena

Pokud porovnáte naši cenovou nabídku s jinou autopůjčovnou, zjistíte, že nabízíme za podobné peníze vozy s mnohem lepší výbavou. Žádná základní výbava! Plaťte za kvalitu!

Nulová spoluúčast

Kromě základního havarijního pojištění s běžnou spoluúčastí vám nabízíme možnost zapůjčit si Škodu Enyaq s nulovou spoluúčastí. Už žádné peníze navíc v případě nehody!

Přistavení po Praze

Škodu Enyaq vám v pracovní době přistavíme za poplatek kamkoli po Praze. Po předchozí domluvě lze zajistit také předání i vrácení mimo pracovní dobu a to i o víkendech a svátcích.