Powered by Smartsupp

autopůjčovna Praha | flexibilní pronájem

Kategorie: Škoda | Combi | DSG | Střešní nosič

Škoda Octavia Combi
Měsíční nájezd 1 500 km3 000 km4 500 km
Měsíční sazba 18 990 Kč 21 990 Kč 24 990 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Měsíční nájezdMěsíční nájem
1 500 km18 990 Kč
3 000 km21 990 Kč
4 500 km24 990 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

palivo
diesel
počet osob
5
řazení
automat
pohon
přední
výkon
110 kW
objem
1968 ccm
rok
2022
barva
různé

Škoda Octavia Combi

Škoda Octavia Combi - bez zbytečných závazků

Hledáte vůz na dlouhodobý pronájem (často hledáte i jako operativní leasing), ale nechcete se upisovat na několik let? Od toho tu je naše skvělá služba - flexibilní pronájem! S námi získáte zánovní vůz ve skvělé výbavě za výhodných podmínek, díky kterým můžete vůz vrátit už po 2 měsících! A to bez smluvních pokut! Neupisujte se s operativním leasingem na několik let! S námi to jde snadno, rychle a za skvělé ceny.

Například vůz Škoda Octavia Combi s automatickou převodovkou DSG a výkonným 110kW dieselovým motorem můžete mít už od 16 990 Kč bez DPH za měsíc. Tato cena platí při průměrném měsíčním nájezdu 1 500 kilometrů. Máte vyšší nájezd? V našem ceníku nabízíme i další nabídku tarifů, které závisí na počtu najetých kilometrů. Je to jen na Vás!

Škoda Octavia za 90 minut je váš!

Neustále čtete o nedostupnosti vozidel? Slyšíte sliby o krátké době dodání? U nás můžete usednout za volant za 90 minut! Všechny nabízené vozy máme k dispozici! S námi na nic nečekáte.

Co zahrnuje flexibilní pronájem?

Cena flexibilního pronájmu zahrnuje kromě volných kilometrů i pravidelný servis, dálniční známku (Česko), sadu letních/zimních pneu, povinné ručení a havarijní pojištění se spoluúčastí 10%. Co jiní dávají za příplatek, je u nás standard!

Jak si objednat tento vůz?

Pokud máte zájem o vůz Škoda Octavia Combi, není nic jednoduššího, než si vůz objednat telefonicky na čísle +420 602 529 916 nebo emailem na info@autopujcovnapraha.com. Nezapomeňte nám v obou případech sdělit, že máte zájem o flexibilní pronájem. Rádi bychom vás informovali, že skladová nabídka vozidel se každou hodinou mění a proto v případě vážného zájmu o tento vůz zbytečně neotálejte.

Jak objednání flexibilního pronájmu probíhá?

V první řadě ověříme aktuální dostupnost požadovaného vozidla a následně pro Vás připravíme nájemní smlouvu. Kromě vašich kontaktních (a fakturačních) údajů od vás budeme potřebovat znát požadovaný kilometrový limit a seznam řidičů, kteří s vozem budou jezdit. Vyřízení objednávky zabere pouze pár minut.

autopůjčovna Praha COM
Kompletní nabídka vozidel

Proč flexibilní pronájem od nás?

Zánovní vůz

V našem vozovém parku najdete pouze zánovní vozy ve skvělém technickém stavu. Často vás posadíme do úplně nového vozu, který jsme teprve převzali!

Konec dlouhodobým smlouvám

U operativního leasingu musíte podepisovat smlouvy na několik let! U nás můžete smlouvu vypovědět bez smluvních pokut už po 2 měsících! Je to na vás!

Skvělá cena

Pokud si srovnáte podmínky jiných půjčoven, zjistíte, že za skvělou cenu můžete jezdit v zánovním voze ve skvělé výbavě. Auta v základu u nás nenajdete!

Letní i zimní pneu

Auto bez starostí! O pravidelný servis se postaráme stejně jako o kvalitní obutí! Cena pronájmu zahrnuje letní i zimní sadu pneumatik. Co jinde za příplatek, u nás v ceně!

Přistavení po Praze

Jste časově vytížení? Nevadí! Vůz vám za příplatek přivezeme kamkoli po Praze i mimo Prahu. Profesionální přístup je u nás samozřejmostí. Jsme tu pro Vás!

Máme reálné fotky

Drtivá většina autopůjčoven prezentuje svůj vozový park pomocí katalogových fotek. Na našem webu najdete především originální fotografie našich vozů!