Operativní leasing

Hledáte operativní leasing pro sebe nebo svou firmu? Využijte našich zvýhodněných podmínek dlouhodobého pronájmu, díky kterým zjistíte, že je naše nabídka oproti jiným půjčovnám nebo společnostem, které operativní leasing či jiné financování mnohem výhodnější.

V naší autopůjčovně se nemusíte upisovat na několik let, abyste dosáhli lepších cen! Navíc máme naše vozy ihned k dispozici, takže žádné čekání na dodání vozu u nás nehrozí. Dokážeme připravit výhodné financování nejen pro firmy, ale i soukromé osoby!

S našimi přehlednými podmínkami a férovým přístupem máte jistotu spokojenosti. Ať už potřebujete jedno auto pro sebe nebo třeba 30 pro své zaměstnance, obraťe se na nás, rádi vám připravíme nabídku, se kterou budete spokojeni.

autopůjčovna Praha COM

Proč využít dlouhodobý pronájem u nás?

S dlouhodobým pronájmem aut máme opravdu bohaté zkušenosti a proto dokážeme našim klientům splnit přesně to, co od nás očekávají. Zvýhodněný pronájem u nás můžete využít už při pronájmu od 31 dní. Čím déle budete naše služby využívat, tím lepší podmínky budou.

Naše služby v oblasti financování firemních vozidel využívají například i startupy, které nesplňují přísná kritéria jiných firem a přitom auta opravdu potřebují. S námi můžete podepsat smlouvu klidně na 2 měsíce! Nemusíte se upisovat na zbytečně dlouhé období, které pro vás může být rizikové v případě, že se vaše podnikatelské plány nebudou vyvíjet podle vašich představ.

Podívejte se na náš vozový park a pokud byste si nevybrali nebo máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás.

Rychlé schválení

Oproti leasingovým a bankovním společnostem je u nás schválení opravdu rychlé. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám vaše požadavky. Maximálně do následujícího pracovní dne vám zašleme nabídku, která bude připravena přímo pro vás. Už žádné zbytečné čekání na zamítnutí žádosti!

Přehledné a férové podmínky

Každému zákazníkovi posíláme smlouvu s předstihem! Na seznámení s našimi podmínkami od nás dostanete tolik času, kolik jen budete potřebovat. Chceme poskytovat pouze služby, díky kterým se k nám budou naši klienti rádi vracet. Konec nepřehledným smlouvám a skrytým poplatkům.

Oblíbená forma financování

Firmy, ale i soukromé osoby postupem času zjišťují, že vlastnit vůz není tak výhodné, jak se může zdát. Za měsíční splátku máte vše v jednom a víte, že nebudete platit nic navíc. Je to jednoduché a praktické. Navíc auto nemusíte mít několik let!

S novým za cenu ojetého

S ojetým autem vznikají rizika vysokých investic a nová jsou zase mnohdy finančně nedostupná. S námi jezdíte s novými nebo zánovními auty za ceny ojetých a s plným servisem. V podstatě můžete mít každých několik měsíců nové, záleží jen na vás!

autopůjčovna Praha COM

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Jak si objednat auto?

Půjčit si u nás dlouhodobě auto je jednodušší, než se vůbec může zdát. V průměru jsme schopni vyřídit předání vozu do 60 minut od přijetí objednávky.

Výběr

Vyberte si vozidlo k zapůjčení

Rezervace

Vyplňte nezávaznou rezervaci

Předání

Jeden podpis a odjíždíte

Pokud máte zájem o více vozidel, případně zpracování individuální nabídky, kontaktujte nás.

Stále hledáte výhodný operativní leasing?

Na internetu najdete tolik nabídek na operativní leasing, že se v tom velmi rychle ztratíte. Proto jsme pro vás připravili v bodech to nejdůležitější, na co si dát pozor. Přestože máme v nabídce vozového parku uvedené ceny za dlouhodobý pronájem, nezapomeňte nás kontaktovat v případě, že vozidel potřebujete více. Připravíme vám individuální nabídku přesně podle vašich představ.

Kilometrový nájezd

S každým ujetým kilometrem se samozřejmě zvyšuje sazba za pronájem, proto se zamyslete, kolik km měsíčně najedete, abyste zbytečně nedopláceli za vyšší, než domluvený nájezd. U nás je i sazba za vyšší nájezd férová. Nechte si zpracovat nabídku a uvidíte!

Čekací doba

Je zcela běžné, že na některá auta musíte čekat i několik měsíců! Máte čas na dodání auta nebo potřebujete auto hned? My máme k dispozici auta v podstatě okamžitě! Podívejte se na naši nabídku aut. Nevybrali jste si? Kontaktujte nás. Vůz pro vás zajistíme!

Další řidiči bez příplatku

Naše klienty neomezujeme počtem řidičů ani jim neúčtujeme za další žádné poplatky. Je na vás, jestli necháte auto řídit svou manželku, svého přítele, švagra nebo třeba kamaráda. S námi zapomeňte na absurdní příplatky. Jsme tu pro vás a jsme tu rádi!

Spoluúčast a pokuty

Dávejte velký pozor na to, co podepisujete! Známe případy, kdy při vrácení vozu v rámci operativního leasingu bylo klientovi naúčtování 200 tisíc za kosmetické vady na karoserii a v interiéru. To se u nás nestane! Chceme si klienty udržet, ne naštvat!

Náš bonusový program platí i při dlouhodobém pronájmu. Pokud budete dodržovat naše základní pravidla, mezi kterými najdete zákaz kouření v autě nebo bezpečná jízda, při které nebudete ohrožovat sebe i naše rodiny a my vás za to odměníme bonusovou cenou. Jsme férová autopůjčovna v Praze a věříme, že náš přístup oceníte.

VYHREJTE KODIAQ RS NA VÍKEND

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže
a se zásadami o zpracování osobních údajů.