Powered by Smartsupp

Testcentrum

Chystáte se pořídit nový vůz, ale nejste si jistí, zda je to ta správná volba? Vyzkoušejte si vůz ve vybrané konfiguraci nejdříve v našem testcentru! Díky naší autopůjčovně budete mít více prostoru na seznámení s vozidlem a navíc vám nebude za zady sedět přemotivovaný prodejce, jehož primárním cílem je nabízené auto prodat.

Nabízíme vám na vyzkoušení zánovní auta v detailních konfigurací tak, abyste se mohli co nejblíže seznámit s vlastnostmi vašeho budoucího auta.

Pozor! S ohledem na vytíženost naší autopůjčovny je potřeba telefonicky nebo e-mailem ověřit dostupnost vybraného vozu a až následně vytvořit objednávku!

testcentrum

Klid a čas na seznámení

Nevýhodou testování aut u prodejců je nedostatek času a zbytečný tlak na koupi. Během pár minut a jízdy kolem autosalonu totiž nikdy nezjistíte, jestli je vybraný vůz ten pravý. Působí na vás navíc kouzlo překvapení z něčeho nového.

Na vstřebání svých pocitů potřebujete čas. Navíc vám nebude sedět za zády přemotivovaný prodejce, jehož primárním cílem je především prodat.

My vám dáme tolik času, kolik budete potřebovat.

Auta s přesnou konfigurací

Při konfiguraci nového vozidla vás zcela logicky bude zajímat pocit z jízdy. Je však na místě testovací jízda ve vozidle s lepší výbavou? NE!

Rozdíl ve výbavě totiž není pouze o větším rádiu, ale i jiných kolech a podvozku. Proto uvádíme u našich testovacích vozidel konkrétní specifikaci.

U nás si můžete vybrat vůz, který přesně odpovídá vašim požadavkům a cenovým možnostem.

testcentrum
testcentrum

Zánovní vozidla na prodej

Pokud byste se během testování "do vozidla zamilovali", máte možnost si ho u nás jednoduše odkoupit! V tomto případě vám navíc vrátíme cenu za jeho pronájem!

Nejsme jen obyčejná autopůjčovna, jsme tu od toho, abychom plnili našim zákazníkům jejich přání.

Doporučená délka pronájmu vozidla je alespoň 5 dní. Našim zákazníkům nabízíme možnost sjednání 0% spoluúčast a další řidiči jsou samozřejmě ZDARMA.

Nabídka testovacích vozidel

Citigo-e iV

Škoda Citigo-e iV

Elektromobil 61 kW 0 ccm
Kamiq Style

Škoda Kamiq Style

Benzín 81 kW 999 ccm
Kamiq Monte Carlo

Škoda Kamiq Monte Carlo

Benzín 81 kW 999 ccm
Octavia Style

Škoda Octavia Style

Benzín 110 kW 1498 ccm
Octavia RS

Škoda Octavia RS

Diesel 147 kW 1968 ccm
Kodiaq Laurin & Klement

Škoda Kodiaq Laurin & Klement

Diesel 147 kW 1968 ccm
Kodiaq Sportline

Škoda Kodiaq Sportline

Diesel 147 kW 1968 ccm
Superb Sportline

Škoda Superb Sportline

Diesel 147 kW 1968 ccm
Superb iV

Škoda Superb iV

Plug-hybrid 160 kW 1395 ccm
Enyaq 80

Škoda Enyaq 80

Elektromobil 150 kW 0 ccm

Transparentní podmínky

Naše autopůjčovna je ke svým zákazníkům zcela transparentní. Podmínky pronájmu máme uvedené na našich webových stránkách a díky BONUSOVÉMU PROGRAMU můžete dosáhnout na zcela bezkonkurenční ceny. Stačí jen dodržovat naše férové podmínky.

autopůjčovna Praha COM

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Jak si objednat auto?

Půjčit si u nás auto je jednodušší, než se vůbec může zdát. V průměru jsme schopni vyřídit předání vozu do 60 minut od přijetí objednávky. I na letiště!

Výběr

Vyberte si vozidlo k zapůjčení

Rezervace

Vytvořte závaznou rezervaci

Předání

Jeden podpis a odjíždíte