Dlouhodobý pronájem

V naší autopůjčovně nabízíme nejen krátkodobý, ale i cenově zvýhodněný dlouhodobý pronájem. Mezi našimi klienty najdete běžné fyzické osoby, které dávají přednost novějším vozům a plném servisu za zvýhodněnou cenu, ale především pak podnikatele a firemní zákazníky, kteří nechtějí mít více starostí s vozovým parkem, než je potřeba. Výhodný dlouhodobý pronájem u nás začíná už od 30 dní a v závislosti na délce jsou pak ceny lepší a lepší.

Základní ceník dlouhodobého pronájmu při řešení financování jednoho vozidla najdete ve vozovém parku v profilu každého auta. Při zájmu o více aut nás prosím kontaktujte. Vypracujeme vám nabídku, se kterou budete spokojeni. Dokážeme zajistit výhodnější financování vozového parku než řada leasingových společností!

Všechny vozidla

Škoda Karoq

Škoda Karoq

Benzín Manuál
od 360 Kč / den
Škoda Karoq

Škoda Karoq

Benzín Automat
od 460 Kč / den
Škoda Karoq sportline

Škoda Karoq Sportline

Benzín Manuál
od 460 Kč / den
Škoda Karoq sportline

Škoda Karoq Sportline

Benzín Automat
od 560 Kč / den
Škoda Octavia 4 Kombi

Škoda Octavia 4 Kombi

Diesel Manuál
od 460 Kč / den
Škoda Octavia 4 Kombi

Škoda Octavia 4 Kombi

Diesel Automat
od 560 Kč / den
Škoda Superb iV

Škoda Superb iV

ELE + BEN Automat
od 760 Kč / měsíc
autopůjčovna Praha COM

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Proč využít naše služby?

S dlouhodobým pronájmem aut máme díky našim klientům bohaté zkušenosti. nejen, že dokážeme zapůjčit vůz za zvýhodněných podmínek pro jednotlivce, zvládneme připravit skvělou nabídku na řešení celého vozového parku pro firemní zákazníky.

Někteří začínající podnikatelé nebo firmy mohou mít problém se schvalováním úvěrů na vozový park a proto často využívají našich služeb. Postupem času pak sami zjistí, že dlouhodobý pronájem je pro ně mnohem výhodnější, než kdyby vozidla sami vlastnili.

Uvidíte, že jakmile jednou vyzkoušíte naše služby v oblasti dlouhodobého pronájmu, už nikdy nebudete chtít nic jiného.

Rychlé schválení

Oproti leasingovým a bankovním společnostem je u nás schválení opravdu rychlé. Stačí nám sdělit vaše požadavky a do pár hodin máte naši nabídku v e-mailu. Nepotřebujete 20 aut, abyste získal výhodnou cenu.

Přehledné a férové podmínky

Na seznámení s našimi podmínkami od nás dostanete tolik času, kolik jen budete potřebovat. Chceme poskytovat pouze služby, ke kterým se budou naši klienti rádi vracet. Žádné skryté poplatky nebo nečitelná velikost písma.

Oblíbená forma financování

Firmy, ale i soukromé osoby postupem času zjišťují, že vlastnit vůz není tak výhodné, jak se může zdát. Za měsíční splátku máte vše v jednom a víte, že nebudete platit nic navíc. Je to jednoduché a praktické. Vyzkoušejte nás!

S novým za cenu ojetého

S ojetým autem vznikají rizika vysokých investic a nová jsou zase mnohdy finančně nedostupná. S námi jezdíte s novými nebo zánovními auty za ceny ojetých. V podstatě můžete mít každých několik měsíců nové, záleží jen na vás!

autopůjčovna Praha COM

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Jak si objednat auto?

Půjčit si u nás auto je jednodušší, než se vůbec může zdát. V průměru jsme schopni vyřídit předání vozu do 60 minut od přijetí objednávky. I na letiště!

Výběr

Vyberte si vozidlo k zapůjčení

Rezervace

Vyplňte nezávaznou rezervaci

Předání

Jeden podpis a odjíždíte

Stále vybíráte autopůjčovnu?

V Praze najdete spoustu autopůjčoven a společností, které nabízejí dlouhodobý pronájem, operativní leasing nebo jiné financování a proto bychom vám rádi výběr ten správný výběr usnadnili. V bodech jsme pro vás připravili seznam nejčastějších "parametrů", podle kterých můžete vybrat autopůjčovnu, která vám bude vyhovovat nejvíce. Věříme, že to bude ta naše.

Kilometrový nájezd

S každým ujetým kilometrem samozřejmě ztrácí vůz na hodnotě, proto se zamyslete, kolik km měsíčně najedete, abyste zbytečně nedopláceli za vyšší, než domluvený nájezd. U nás je i sazba za vyšší nájezd férová. Nechte si zpracovat nabídku a uvidíte!

Čekací doba

Je zcela běžné, že na některá auta musíte čekat i několik měsíců! Máte čas na dodání auta nebo potřebujete auto hned? My máme k dispozici auta v podstatě okamžitě! Podívejte se na naši nabídku aut. Nevybrali jste si? Kontaktujte nás. Vůz pro vás zajistíme!

Další řidiči bez příplatku

Naše klienty neomezujeme počtem řidičů ani jim neúčtujeme za další žádné poplatky. Je na vás, jestli necháte auto řídit svou manželku, svého přítele, švagra nebo třeba kamaráda. S námi zapomeňte na absurdní příplatky. Jsme tu pro vás a jsme tu rádi!

Spoluúčast a pokuty

Dávejte velký pozor na to, co podepisujete! Známe případy, kdy při vrácení vozu v rámci operativního leasingu bylo klientovi naúčtování 200 tisíc za kosmetické vady na karoserii a v interiéru. To se u nás nestane! Chceme si klienty udržet, ne naštvat!

Náš bonusový program platí i při dlouhodobém pronájmu. Pokud budete dodržovat naše základní pravidla, mezi kterými najdete zákaz kouření v autě nebo bezpečná jízda, při které nebudete ohrožovat sebe i naše rodiny a my vás za to odměníme zvýhodněnou cenou. Jsme férová autopůjčovna v Praze a věříme, že náš přístup oceníte.