autopůjčovna Praha | Škoda SUPERB iV

Kategorie: Škoda | DSG | Elektro

Škoda SUPERB iV
Počet dní 1 - 2 dny3 - 4 dny5 - 14 dní15 - 29 dní
Denní sazba 1 799 Kč1 599 Kč999 Kč799 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH a v rámci našeho BONUS programu.

Počet dníDenní sazba
1 - 2 dny1 799 Kč
3 - 4 dny1 599 Kč
5 - 14 dní999 Kč
15 - 29 dní799 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH a v rámci našeho BONUS programu.

palivo
EL + BEN
počet osob
5
řazení
automat
pohon
přední
výkon
160kW
objem
1398 ccm
rok
2020
barva
Šedá

Škoda SUPERB iV

Termín zapůjčeníTermín vráceníNájemné v rámci BONUS programu:

0 dní (0 Kč/den) = celkem 0

Volné kilometry v ceně:

0 km

Místo předání

Adresa předání

Místo vrácení

Adresa předání

Doplatek 0

Jméno a příjmení

Telefon

E-mail

Firma/IČO

Spoluúčast ?

Umytí vozu ?

Kód poukazu ?

Neomezené kilometry?

Mytí vozu + 0

Doplatek za 0% spoluúčast + 0

Neomezené kilometry + 0

Prostor pro zprávu

Odesláním nezávazné poptávky souhlasíte s všeobecnými podmínkami, reklamačním řádem a se zásadami o zpracování osobních údajů.

Cena v rámci BONUS programu: 0 Kč bez DPH

Cena v rámci BONUS programu: 0 Kč včetně DPH

Na tuto cenu dosáhne každý, stačí ctít naše férové podmínky.

Základní sazba 0 Kč bez DPH

Základní sazba 0 Kč včetně DPHŠkoda SUPERB iV - skvělý vůz do města

V naší autopůjčovně nabízíme nejnovější vůz Škoda Superb iV s plug-in hybridním pohonem. Přeloženo do srozumitelné češtiny, Superb s označením iV znamená kombinaci benzínového motoru s elektromotorem. Musíme zmínit, že oba tyto motory dokáží pracovat jak společně, tak i odděleně. S touto informací se dostáváme k otázce, pro koho je tento vůz ideální?

0 litrů / 100 km

Tento údaj se moc často nevidí, ale to neznamená, že je nereálný. Se Superbem iV dokážete jezdit za nula litrů na sto kilometrů úplně bez problému! Stačí používat elektromotor. Díky němu totiž ušetříte náklady na cestování. A to není vše! Díky hybridnímu motoru máte BONUS ve formě bezplatného parkování v Praze! Pro podnikatele to znamená úspora až 36 000 Kč ročně! A navíc bez omezení parkovacích zón!

Pro každodenní dojíždění

S novým Superbem dokážete ujet pomocí elektromotoru až 55 km na jedno nabití. Pro ty z vás, kteří cestují denně do práce naprosto dostačující! A nebojte, pokud byste elektromotor vybili, máte k dispozici benzínový motor. A rychlost nabíjení? Z běžné zásuvky 5 hodin a v případě wallboxu něco málo přes 2 hodiny.

Náklady na cestování

Abychom vám ušetřili čas, spočítali jsme úsporu za zapůjčení tohoto hybridního Superbu. Průměrná cena za běžnou sazbu kWh je 4,50 Kč. Kapacita baterie je 13 kWh = jedno nabití vás bude stát přibližně 60 Kč. Průměrná spotřeba přepočtená na 100km pak vychází 120 Kč na 100 kilometrů = 1 korunu a 20 haléřů na kilometr.

Superb iV v nadstandardní výbavě

I tento vůz máme podobně jako ostatní naše vozy v nadstandardní výbavě. Těšit se můžete na bezpečnostní asistenty, parkovacího asistenta, kožený interiér, moderní technologie jako Apple CarPlay a jiné. Proč se spokojit se základní výbavou, když můžete mít za podobné peníze Škodu Superb iV v příplatkové verzi?

Škoda SUPERB iV - fotky připravujeme

Škoda SUPERB iV
Škoda SUPERB iV
Škoda SUPERB iV
autopůjčovna Praha COM
Kompletní nabídka vozidel

Proč si půjčit Škoda SUPERB iV u nás?

Zánovní vůz

Abychom mohli nabízet profesionální služby, musíme nabízet kvalitní a především zánovní vozy! A Škoda Superb iV s hybridním motorem není výjimkou. Chcete znát nájezd? Zavolejte nám!

Skvělá cena

Pokud porovnáte naši cenovou nabídku s jinou autopůjčovnou, zjistíte, že nabízíme za podobné peníze vozy s mnohem lepší výbavou. Žádná základní výbava! Plaťte za kvalitu!

Nulová spoluúčast

Kromě základního havarijního pojištění s běžnou spoluúčastí vám nabízíme možnost zapůjčit si Škodu SUPERB s nulovou spoluúčastí. Už žádné peníze navíc v případě nehody!

Přistavení po Praze

Škodu SUPERB vám v pracovní době přistavíme za poplatek kamkoli po Praze. Po předchozí domluvě lze zajistit také předání i vrácení mimo pracovní dobu a to i o víkendech a svátcích.