autopůjčovna Praha | Volkswagen Multivan 4x4

Kategorie: Minibus | Minivan | DSG | pro 8 osob

Volkswagen Multivan T6.1 4x4
Počet dní 1 - 2 dny3 - 4 dny5 - 14 dní15 - 29 dní30 - 60 dní61 dní a více
Denní sazba 5 999 Kč 4 999 Kč 4 499 Kč 3 999 Kč 3 499 Kč 3 499 Kč

Kauce nápověda od 40 000 Kč.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Počet dníDenní sazba
1 - 2 dny5 999 Kč
3 - 4 dny4 999 Kč
5 - 14 dní4 499 Kč
15 - 29 dní3 999 Kč
30 - 60 dní3 499 Kč
61 dní a více3 499 Kč
Kauce nápovědaod 40 000 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

palivo
Diesel
počet osob
7
řazení
Automat
pohon
4x4
výkon
150kW
objem
1998ccm
rok
2022
barva
Silver/red

Volkswagen Multivan T6.1 4x4

Termín zapůjčeníTermín vráceníNájemné:

0 dní (0 Kč/den) = celkem 0 bez DPH

Volné kilometry v ceně:

0 km

+ poplatek - předání mimo pracovní dobu - 999 Kč bez DPH

+ poplatek - vrácení mimo pracovní dobu - 999 Kč bez DPH

Místo předání

Adresa předání

Místo vrácení

Adresa předání

Doplatek 0

Cesta do zahraničí?

S našimi vozy můžete samozřejmě vycestovat bezplatně i mimo ČR,
jen vám musíme připravit povolení k výjezdu z ČR.

Cílová destinace

0% spoluúčast

Základní havarijní pojištění se spoluúčastí je samozřejmě již v ceně.
Pro náročnější klienty nabízíme možnost sjednat 0% spoluúčasti.

Doplatek za 0% spoluúčast + 0

Neomezené kilometry

Pokud vám nestačí povolený nájezd (viz. výše), můžete si zakoupit
za poplatek balíček s neomezeným počet najetých kilometrů.

Dezinfekce a mytí

Vůz vám předáváme vždy čistý a vydezinfikovaný a ve stejném stavu
ho i vracíte. Mytí i dezinfekci můžeme zajistit za vás.

Neomezené kilometry + 0

Mytí vozu + 0

Jméno a příjmení

Telefon

E-mail

IČO

Kód poukazu ?

Celková cena bez DPH 0

Celková cena s DPH 0


Základní sazba 0 Kč bez DPH

Základní sazba 0 Kč včetně DPHZÁVAZNÁ REZERVACE

Co když bude vůz obsazený?

Po přijetí závazné rezervace ověříme dostupnost vybraného vozu. V případě nedostupnosti nabídneme jiný nebo vám vrátíme celou platbu v plné výši.

Garance 100% spokojenosti

Pro zákazníky, kteří provedli závaznou rezervaci, máme v případě neočekávaných situací připraven za stejnou cenu vůz vyšší kategorie!

platba kartou

Platba kartou

Klienti, kteří zaplatí nájemné kartou mají přednostní vyřízení objednávky i odbavení.
Tuto metodu doporučujeme!

platba kartou

Platba převodem / QR

Rezervaci vám potvrdíme po připsání platby na náš účet. Doporučujeme pouze v případě, kdy je termín zapůjčení minimálně 3 pracovní dny od platby.

platba kartou

Platba na pobočce

Rezervační zálohu můžete zaplatit po předchozí dohodě i na naší pobočce. Vůz je rezervován až v momentě zaplacení!

V současné době neprovádíme blokace vozidel bez provedené platby nebo připsání peněz na náš účet..

Informace o způsobu složení i vrácení kauce najdete na této stránce.

Vyberte způsob úhrady nájmu

Instrukce k platbě získáte po odeslání rezervace.

Prostor pro zprávu

Pokud nám chcete cokoli sdělit, napište to prosím do prostoru pro zprávu.

Odesláním závazné rezervace souhlasíte s všeobecnými podmínkami, reklamačním řádem a se zásadami o zpracování osobních údajů.

Volkswagen Multivan T6.1 4x4 - luxusní výbava

Víte, jaký je cenový rozdíl mezi minibusem Volkswagen Multivan v základní výbavě a té naší? Přibližně 950 000 Kč! Myslíte, že přeháníme? Rozhodně ne! Přesvědčte se sami. Volkswagen Multivan T6.1 stojí v základu (nejlevnější konfigurace) 1 739 000 Kč (k 21. 4. 2022). U nás si můžete půjčit Volkswagen Multivan T6.1 ve skvělé výbavě v hodnotě 2 685 363 Kč! Chcete důkaz? Tady máte oficiální konfiguraci tohoto vozu.

Nejvýkonnější Multivan s pohonem 4x4

Náš minibus Volkswagen Multivan můžete nabalit až po střechu a při jízdě to stejně skoro nepoznáte. Jak je to možné? Pod kapotou se totiž skrývá dvoulitrový naftový motor o výkonu 150kW! Především v zimě pak oceníte pohon 4x4. Vůz je samozřejmě, stejně jako drtivá většina našich aut, vybaven automatickou převodovkou. V tomto případě dokonce 7° DSG. I díky tomu vás určitě mile překvapí spotřeba tohoto minibusu, která se pohybuje okolo 9 až 10 litrů na 100 kilometrů (v závislosti na stylu jízdy).

Jízda jako v bavlnce

Ruku na srdce, se vzduchovým podvozkem našeho Mercedesu V Class to úplně srovnávat nejde, ale pokud jste doposud neměli možnost s tímto prémovým vozem cestovat, pak si náš Multivan s adaptivním podvozkem určitě zamilujete. Oproti běžnému podvozku je jízda s tímto minibusem jako v bavlnce. Na nepříjemné nárazy i vibrace do karoserie vozidla zapomeňte. DCC (přesné označení pro adaptivní podvozek) změní pohled na cestování opravdu každého. Oceníte ho především při delším cestování.

3-zónová automatická klimatizace

Problém u starších minibusů je především způsob chlazení/vyhřívání prostoru pro cestující. Bez 3-zónové klimatizace bývá u takto prostorných vozů v letním období chladno v přední části, zatímco v zadní části vozidla je teplo. Opačně to pak platí i v zimě. V naší autopůjčovně však najdete výhradně zánovní minibusy, u kterých vždy najdete minimálně 3-zónovou klimatizaci a platí to i pro Volkswagen Multivan, na který se právě koukáte. Samozřejmostí je i ovládací panel v zadním prostoru pro cestující. Teplotu si proto nastavíte bez toho, abyste museli během řízení obtěžovat řidiče.

Zimní paket Plus

Jakmile vyzkoušíte vůz s nezávislým topením, garantujeme vám, že už nikdy nebudete chtít vůz bez něj. Posadit se v zimním období do předem vyhřátého vozidla je opravdu k nezaplacení. Jeho spuštění můžete aktivovat pomocí spínacích hodin (nastavíte čas spuštění) nebo jednoduše dálkovým ovladačem. U vozidel s nezávislým topením je v této kategorii samozřejmostí druhá baterie s monitoringem stavu. Nemusíte se tak obávat, že později nenastartujete. Vyhřívané čelní okno, vyhřívané trysky ostřikovačů i vyhřívání předních sedadel je pak samozřejmostí.

Řada bezpečnostních asistentů

Můžete být sebelepší řidiči, ale nikdy nevíte, kdy vás popadne únava a právě v tuto chvíli budete vděční za bezpečnostní asistenty jako systém varování při opuštění jízdního pruhu nebo signalizaci vozidel v okolních pruzích. Nechybí ani systém rozpoznávání dopravních značek, který oceníte především při cestování do míst, která moc neznáte.

Měnič napětí nechte doma

Náš Volkswagen Multivan je vybaven i zásuvkou na 230V. Pokud jste milovníkem čerstvě namleté kávy, nic vám nebrání! Samozřejmostí je možnost využít zásuvku i při vypnutém motoru. Díky druhé baterii (kvůli nezávislému topení) se nemusíte obávat, že nenastartujete.

Adaptivní tempomat

Samozřejmostí je i adaptivní tempomat s bezpečnostními funkcemi jako je například CityBrake, tedy nouzovým brzděním (od 5km/h do 30km/h). Cestování s adaptivním tempomatem ocení především řidiči a samozřejmě spolu s ním chrání i všechny cestující.

Elektricky sklopné tažné zařízení

Chcete si na dovolenou vzít kola? Žádný problém! Tento minibus je vybaven i elektricky sklopným tažným zařízením, na které můžete pohodlně umístit nosič na kola. Nemáte ho? Rádi vám ho půjčíme! Stačí se informovat o jeho dostupnosti na čísle 608 111 120.

Elektrické boční i zadní dveře

Zadní boční dveře jsou u tohoto minibusu posuvné na obou stranách a navíc je jejich ovládání elektrické. Pro maximální komfort je vůz vybaven výklopnými dveřmi s elektrickým ovládáním. Už žádné tahání ani třískání se zadními dveřmi.

A spoustu dalšího...

Mohli bychom pokračovat další nadstandardní výbavou, mezi které patří například příplatková 80 litrová nádrž, několik USB konektorů pro nabíjení vašich telefonů, autorádio s funkcí CarPlay i Android Auto, asistentem pro kompenzaci bočního větru, různými stylovými pakety, zadním vyhřívaným oknem, ale tím už vás od objednání tohoto vozu zdržovat nebudeme. Odkaz na kompletní vybavení vozidla najdete v prvním odstavci, takže se můžete sami přesvědčit, že lépe vybavený Multivan v žádné autopůjčovně nenajdete.

Volkswagen Multivan T6.1 4x4 - reálné fotky

Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
Volkswagen Multivan T6.1 2022
autopůjčovna Praha COM
Kompletní nabídka vozidel

Proč si půjčit Volkswagen Multivan u nás?

Zánovní vůz

Námi nabízený vůz Volkswagen Multivan jsme pro naše klienty pořídili v roce 2022, takže ještě voní novotou! V době focení měl najeto pouhých 79 kilometrů! Specializujeme se na zánovní vozy.

Adaptivní tempomat

S našim Multivanem se nemusíte bát únavy a bolavých nohou z dlouhého cestování! Adaptivní tempomat se postará o pohodlí řidiče, který ovládá rychlost přímo na volantu!

Nejvýkonnější model

Nespokojte se s obyčejným Multivanem! Tento Volkswagen Multivan nabízí nejenom pohon všech 4 kol, ale současně i výkon 150kW! Při plném naložení to jistě oceníte.

Nulová spoluúčast

Kromě základního havarijního pojištění s běžnou spoluúčastí vám nabízíme možnost zapůjčit si Volkswagen Multivan s nulovou spoluúčastí. Už žádné peníze navíc v případě nehody!

Přistavení po Praze

Volkswagen Multivan T6.1 vám v pracovní době přistavíme za poplatek kamkoli po Praze. Po předchozí domluvě lze zajistit také předání i vrácení mimo pracovní dobu a to i o víkendech a svátcích.

Závazné rezervace

V naší autopůjčovně vyřizujeme pouze předem zaplacené objednávky a proto u nás máte garanci, že vám vůz v požadovaném termínu opravu zablokujeme.