Autopůjčovna Praha | Minibus - Minivan

Minibus - Minivan

Volkswagen Transporter Minibus Minivan

Volkswagen Transporter

Diesel 9 osob Automat
od 799 Kč / den
Volkswagen Caravelle 6 Long Minibus Minivan

Volkswagen Caravelle T6 Long

Diesel 9 osob Automat
od 799 Kč / den
Volkswagen Caravelle T6.1 Long Minibus Minivan

Volkswagen Caravelle T6.1 Long

Diesel 9 osob Automat
od 799 Kč / den

Minibus | proč si půjčit minibus?

9 lidí do jednoho auta

Nejčastěji si naši klienti půjčují minibusy / minivany (každý tomu říká jinak) kvůli přepravě více osob (až 9 osob). Vlastně se tomu ani vůbec nedivíme. Cestování minibusem je totiž nejenom zábavnější (více lidí pohromadě), bezpečnější (více řidičů na jedno auto), pohodlnější (mnohem více prostoru), ale nakonec i ekonomičtější.

Velký prostor

Pro naše minibusy však jezdí i klienti, kteří nepotřebují 9 míst k sezení, ale naopak preferují dostatek prostoru. Pokud vám totiž vytáhneme zadní řadu sedadel, získáte téměř 2 metry (VW Caravelle T6.1 Long a VW Caravelle T6) hluboký kufr, do kterého naložíte bez problému 5 kol a spoustu dalších zavazadel. Navíc vám zůstane stále 6 plnohodnotných míst k sezení (3 místa vepředu a 3 místa vzadu). Pokud hledáte auto s velkým prostorem, doporučujeme minibusy s přívlastkem Long (prodloužená verze).

Minibus | Minivan | Dodávka

Rozumíme řeči našich klientů a proto víme, že minibusu někdo říká minivan nebo i dodávka pro 9 osob. Pokud byste však hledali například auto pro 7 osob, podívejte se na naše sedmimístné modré SUV Škoda Kodiaq Sportline případně krásné, červené, sportovní SUV Škoda Kodiaq RS. A kdybyste přeci jen náhodou hledali dodávku pro přepravu nákladu, podívejte se na naši nabídku dodávek. V naší autopůjčovně jsme připraveni splnit všechna vaše přání.

Nadstandardní výbava našich minibusů

Jsme Autopůjčovna Praha s.r.o., půjčovna aut, která si dala za cíl nabízet profesiolní služby klientům, kteří si chtějí pronajmout zánovní minibusy v nadstandardní výbavě za férové ceny. Chceme nabízet pouze auta, se kterými bychom chtěli sami jezdit. Proto nabízíme pouze minibusy s výkonnými dvoulitrovými dieslovými motory a automatickou převodovkou. Proto jsme pro vás v roce 2020 pořídili nejnovější VW Caravelle T6.1. A výbava? Tří-zónovaná klimitazace pro pohodlné cestování všech cestujících, zabudovaná navigace, adaptivní tempomat, CarPlay pro využití aplikací přímo z vašeho telefonu, bezpečnostní prvky jako Side Assist - hlídání mrtvého úhlu nebo Lane Assist - hlídání jíznídch pruhů, tažné zařízení a spoustu dalších zajímavostí, které při dlouhém cestování uvítáte.

půjčovna minibusů v Praze | Caravalle 6.1
půjčovna minibusů v Praze | Caravalle 6.1
půjčovna minibusů v Praze | Caravalle 6.1

Autopůjčovna Praha | Proč minibus od nás?

Zánovní minibusy

Nikdy bychom klientům nepůjčili vůz, na který bychom se sami nemohli spolehnout. Předáváme pouze auta, o kterých víme, že vás nikde nenechají. Odpovídá tomu i jejich stáří a nájezd. Například VW Caravelle T6.1 je nejnovější model roku 2020.

Reálné minibusy

Nabízíme pouze minibusy (minivany), které reálně máme. U každého vozu najdete fotky, které jsme pro vás nafotili. Na našich sociálních profilech najdete dokonce fotky i videa z cestování našich klientů. Některé půjčovny nabízejí auta, která ani nemají! My ne!

0% spoluúčast

Každý minibus má v základní ceně havarijní pojištění se spoluúčastí 10%. Našim klientům však nabízíme za příplatek možnost sjednání nulové spoluúčasti. Pokud byste vůz nabourali a byla to vaše vina, nebudeme po vás chtít ani korunu navíc.

Bonusový program

Připravili jsme pro vás bonusový program, díky kterému se dostanete na skvělé ceny. Stačí jen respektovat naše férová pravidla a to v žádném případě nekouřit v našich vozech a nejezdit s našimi vozy jako silniční piráti. Slušné klienty navíc příště odměníme slevou!

autopůjčovna Praha COM

VYHREJTE MINI COOPER NA VÍKEND

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže
a se zásadami o zpracování osobních údajů.