Powered by Smartsupp

Půjčovna aut s tažným zařízením

Rádi byste si půjčili vůz, který je vybaven tažným zařízením? V naší půjčovně jsme při konfiguraci vozidel nezapomněli ani na potřeby klientů, kteří potřebují převést například motorku, vodní skútr nebo silniční kola a proto u zapůjčeného vozidla požadují právě zmíněné tažné zařízení. Abychom vám usnadnili hledání vozidel, která toto příplatkové vybavení mají, připravili jsme pro vás tento jednoduchý přehled.

Maximální zatížení

Maximální svislé zatížení tažného zařízení u vozu Škoda Kodiaq je 80 kg a u Škoda Karoq to je 75 kg! Tuto informaci budete potřebovat znát například při přepravě silničních kol na nosiči umístěném na tažném zařízení. Proto nezapomeňte kromě celkové nosnosti kol započíst i nosič. Např. Thule 926 váží 19kg a jeho nosnost je 60 kg.

Maximální nosnost

Pro námi nabízený vůz Škoda Karoq platí, že nebržděný přívěs může mít maximální hmotnost 750 kg zatímco bržděný až 2 000 kg. Pro vůz Škoda Kodiaq je omezení pro nebržděný 750 kg a bržděný až 2300 kg. Přesné limity najdete vždy v manuálu vozidla, který najdete v přihrádce vozidla. Nikdy tyto hodnoty nepřekračujte!

Nabídka vozidel s tažným zařízením

Škoda Karoq s tažným zařízením

Škoda Karoq s tažným zařízením

Diesel 5 osob Automat
od 1190 Kč / den
Škoda Kodiaq s tažným zařízením

Škoda Kodiaq s tažným zařízením

Diesel 5 osob Automat
od 1990 Kč / den
Volkswagen Multivan T6.1 Long 4x4

Volkswagen Multivan T6.1 Long 4x4

Diesel 7 osob Automat
od 4499 Kč / den
Volkswagen Transporter dodávka Praha

Volkswagen Transporter Long

Diesel 5,0m2 manuál
od 1999 Kč / den

Autopůjčovna Praha | Kdy se může tažné vybavení hodit?

Přeprava motocyklu

Každoročně se mezi našimi klienty objeví vášniví motorkáři, kteří se chystají na dovolenou do zahraničí a chtějí si s sebou vzít své motocykly. Bez tažného zařízení by to samozřejmě nešlo.

Nosiče kol na tažné

Nejkomfortnější, nejrychlejší a nejbezpečnější je umístit jízdní kola na nosič, který je upevněn na tažném zařízení. Naše kvalitní nosiče jsou navíc sklopné, takže se dostanete pohodlně i do kufru.

Přeprava koní

Přívěs na přepravu koní vám sice nepůjčíme, ale vůz s tažným ano! Ty jsou u našich vozů (které je mají) přímo z výroby, tzn. jejich nosnost je vyšší, než u těch, které jsou dodatečně namontovány.

Přeprava vodních skútrů

Půjčoven vodních skútru je v Praze několik, ale abyste ho nakonec kamkoli převezli, budete potřebovat vůz s tažným zařízením. A od toho tu je naše půjčovna se zánovním vozovým parkem.

autopůjčovna Praha COM