Powered by Smartsupp

Náhradní vozidlo zdarma

V případě nezaviněné dopravní nehody vám zapůjčíme po celou dobu opravy vašeho vozu náhradní vůz zcela zdarma! Nezapomeňte, že na něj máte ze zákona nárok! A aby toho nebylo málo, připravili jsme si pro vás takové desatero poučení, jak se chovat v případě dopravní nehody a co byste měli určitě vědět.

Nikdy nezapomeňte vyplnit záznam o dopravní nehodě!

#1 - Já vám to opravím! NIKDY!

náhradní auto zdarma

Už jsme toho zažili díky našim zkušenostem hodně a to i nabízení opravy. Aneb... "Já vám to opravím, abych nepřišel o bonusy". NIKDY! Celková oprava, včetně zapůjčení náhradního vozu je hrazena z povinného ručení viníka. Jeho bonusy vás nemusí zajímat, protože jde přeci o vaší škodu. Dokážeme vám zajistit opravu v autorizovaném i neautorizovaném servise (podle vašich potřeb) a po celou dobu vám půjčíme náhradní vůz v patřičné kategorii.

#2 - Automat zrovna nemáme! PRYČ!

náhradní auto zdarma

Po celou dobu opravy vašeho vozidla máte nárok na náhradní vůz ve stejné kategorii, jako je ten váš. Pokud vlastníte vůz Škoda Superb 3. generace, máte právo na stejný vůz. Nenechte se odbýt! To samé platí v případě vybavení vozu. Pokud máte automat, máte právo na automat! V naší autopůjčovně máme drtivou většinu vozů s automatickou převodovkou, takže vás s touto žádostí neodmítneme.

#3 - Pozor na lumpy!

náhradní auto zdarma

Je veřejně známé, že se ještě před příjezdem Policie ČR ukáže "dobrý člověk", který vám nabídne odtažení vozu a slíbí i nemožné. V praxi to pak často dopadá tak, že auto odveze kam ani nechcete a náhradní auto neodpovídá tomu, na co máte nárok. Přestože se dostanete v případě nehody pod tlak, zkuste jednat s rozmyslem a raději nám zavolejte. Doporučíme vám správný postup.

#4 - Firemní řidiči a naši klienti! Pozor!

náhradní auto zdarma

Existuje pravidlo, které říká, že pokud nedojde ke zranění a škodě do 100 tisíc korun, tak se Policie ČR volat nemá. Důležité je však zdůraznit, že v případě, kdy máte služební vůz nebo například půjčený, pak je vaší povinností k takové nehodě Policii ČR zavolat. V případě, že tak neučiníte může dojít ke zkrácení plnění pojišťoven. Navíc pravděpodobně nejste ani technicky znalý na to, abyste dokázali ohodnotit výši škody. I lehce vypadající poškození může stát statisíce!

#5 - Podepsaný protokol o nehodě

náhradní auto zdarma

V každém voze byste měli mít ve vlastním zájmu protokol o dopravní nehodě, ve kterém zcela jasně popíšete vzniklou škodu. Nezapomeňte, aby tento protokol podepsal viník události. Budete ho požadovat pojišťovna viníka, která bude hradit vaší škodu. Nenechte se odbýt, že to vyplníte později.

#6 - Další poškození? Sepište!

náhradní auto zdarma

Velmi často se stává, že při dopravní nehodě dojde k poškození mobilních telefonů nebo jiného vybavení, které mají řidiči nebo cestující k dispozici. Kvůli nárazům totiž může dojít k pádu takového zařízení a dojít k jeho poškození. Nezapomeňte toto poškození zapsat do formuláře, abyste se vyhnuli zbytečným komplikacím. Nezapomeňte, že můžete uplatnit i uhrazení škody na vašich zavazadlech nebo například vybavení ve vašem střešním boxu.

#7 - My vám to opravíme!

náhradní auto zdarma

Každý servis, ať už autorizovaný nebo neautorizovaný vám vůz s velkou radostí opraví, protože je to jejich práce. Buďte však obezřetní v tom, komu auto svěřujete. Pokud využijete našich služeb, tyto starosti mít nemusíte, každopádně raději se vždy informujte, zda nemá pojišťovna s daným servisem jakýkoliv problém. Vyhnete se zbytečným komplikacím.

#8 - Za náhradní vůz NIKDY neplaťte!

náhradní auto zdarma

Na řešení dopravních nehod a jejich následků není běžný člověk zvyklí a proto je velmi jednoduché udělat chybu. Známe případy, kdy si nechal servis zaplatit nájem náhradního vozu klientem a ten měl následně problém získat peníze z pojišťovny. Ta totiž hradí náhradní dobu pouze po dobu jeho opravy, která je však na základě stanovených norem. Pokud tedy bude běžná oprava, která zabere 5 dní trvat měsíc, pojišťovna zaplatí pouze 5 dní! S námi máte jistotu, že nic navíc nezaplatíte!

#9 - Nebojte se fotit a natáčet

náhradní auto zdarma

Mobilní telefon vybavení fotoaparátem máme v dnešní době snad už úplně všichni. Pro všechny případy si proveďte ve vlastním zájmu fotodokumentaci, případně i svou škodu natočte. Každý materiál, který budete mít bude jenom k vašemu dobru. Poslední co chcete řešit je zamítnuté plnění pojišťovny.

#10 - Uložte si naše číslo

náhradní auto zdarma

Nikdy nepřejeme nikomu nic zlého, přesto vám doporučujeme, abyste si uložili naše telefonní číslo 608 111 120 (Autopůjčovna Praha) pro případ, že nás budete potřebovat. Nejen, že od nás dostanete náhradní vůz v dané kategorii, ale navíc využijeme našich zkušeností a znalostí k tomu, aby vyřízení pojistné události včetně opravy vašeho vozu proběhlo bez zbytečných komplikací. Jsme tu pro vás!

srdce Rádi pomůžeme i vám

Neváhejte se na nás obrátit! Pomohli jsme našim klientům, pomůžeme i vám! Naše autopůjčovna je připravena nejen poskytnout náhradní vozidlo, ale zajistit komplexní služby, které si zamilujete! Nejsme obyčejná půjčovna, jsme ta nejlepší.

autopůjčovna Praha COM
autopůjčovna Praha COM