Powered by Smartsupp

Auto pro 9 lidí na jachtu

Za poslední roky jsme v naší autopůjčovně zaznamenali velký zájem o minibusy od klientů, kteří cestují do Itálie nebo Chorvatska na jachtu. Někteří klienti si je u nás půjčují opakovaně a proto už víme, co od našich minibusů nebo minivanů (každý tomu říká paradoxně jinak) očekávají.

Minibus - Minivan

Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter

Diesel 9 osob Manuál
od 1999 Kč / den
Volkswagen Caravelle

Volkswagen Caravelle

Diesel 9 osob Automat
od 2499 Kč / den

Minibus pro 7 osob

Volkswagen Multivan

Volkswagen Multivan

Diesel 7 osob Automat
od 2199 Kč / den
Mercedes Benz EQV

Mercedes Benz EQV

Diesel 7 osob Automat
od 3499 Kč / den
Volkswagen Multivan T6.1 Long 4x4

Volkswagen Multivan T6.1 Long 4x4

Diesel 7 osob Automat
od 4499 Kč / den
Volkswagen Multivan T6.1 4x4

Volkswagen Multivan T6.1 4x4

Diesel 7 osob Automat
od 4499 Kč / den

Spolehlivost

Nikdy bychom si nedovolili klientovi předat vůz, na který bychom se sami nemohli spolehnout. Ze zkušenosti našich klientů víme, že prioritou nesmí být cena, ale důvěra ve vůz samotný. Proto půjčujeme pouze zánovní auta s nízkým nájezdem. Nechceme mít naštvané klienty, kteří nám budou volat ze zahraničí, že auto nejede.

Pohodlí při cestování

Dlouhé cestování autem je únavné, tak proč tuto dobu trávit v autě, ve kterém se nebudete cítit dobře? V naší autopůjčovně máme pouze moderní auta, ve kterých vás bude cestování bavit a ani po dlouhém sezení nebudete “rozlámaní”. U starších vozů, které jsou samozřejmě levnější bychom toto garantovat nemohli.

Dostatek prostoru

Najít minivan pro 9 lidí není problém, ale určitě nám dáte za pravdu, že kromě lidí se do něj musí vejít také vaše zavazadla. Proto v našem vozovém parku nabízíte prodloužené verze oblíbených minivanů jako je Volkswagen Caravelle. Velikost zavazadlového prostoru si zamilujete! Už žádné omezování při balení k moři!

Cestování je zábava

Netvrdíme, že třeba cestování ve Škoda Kodiaq RS není zábavné, ale častokrát se naši klienti společně shodli, že než cestovat více auty, je mnohem zábavnější cestovat společně. Pokud navíc rozpočítáte náklady na cestu na jednu osobu, zjistíte, že je to i mnohem levnější.

Proč cestovat na jachtu s našimi minubusy?

Další řidiči bez příplatku

Vaše bezpečnost je u nás na prvním místě. Žádné poplatky za další řidiče. Při cestování k moři vám naopak doporučujeme dělat přestávky a mít “po ruce” druhého řidiče, se kterým se budete střídat.

Moderní vozový park

Abychom mohli nabízet pro naše klienty pouze profesionální služby, nabízíme pouze zánovní vozový park s nízkým nájezdem. Půjčíme vám pouze minivan, ve kterém bychom sami cestovali.

Třízónová klimatizace

Máme v nabídce nejnovější Volkswagen Caravelle T6.1 v prodloužené verzi Long, ve které se můžete těšit na třízónovou klimatizaci. Co to přesně znamená? Pohodlné cestování v létě i zimě pro všechny tři řady. U starších aut s běžnou klimatizací můžete narazit na problém, že zatímco je v přední části příjemně, cestujícím v zadních řadách bývá vedro a v zimě naopak zima. U našich vozů toto neplatí.

Adaptivní tempomat

Rozdíl mezi běžným a adaptivním tempomatem je veliký. Klasický tempomat, který můžete znát dokáže udržet konstatní rychlost, takže při cestování na dálnici můžete ulevit své noze. S adaptivním tempomatem si cestování zamilujete, protože dokáže reagovat na vozidla jedoucí před vámi. Stačí jen nastavit bezpečnou vzdálenost a maximální rychlost, kterou autu dovolíte jet. Skvělý nejen na dálnici, ale i ve městě!

Automatická převodovka

Tím, že se zaměřujeme na náročnou klientelu, nabízíme drtivou většinu našich vozů s automatickou převodovkou. U minibusů tomu není jinak. Naši klienti si u nás půjčují auta, ve kterých je cestování pohodlné a příjemné. Bez automatické převodovky bychom vůz pro dlouhé cestování nabízet nemohli. Sami bychom takový vůz nechtěli.

Skvělá cena za zánovní vozy

Oproti jiným půjčovnám nabízíme zánovní minubusy v nadstandardních výbavách. Díky bonusovému programu (v našich autech nebudete kouřit a nebudete jezdit jako piráti silnic) dokážeme nabízet naše minivany za skvělé ceny. Místo cestování ve starších minibusech můžete zvolit zánovní vůz plný moderní technologie v téměř stejné cenové relaci.

autopůjčovna Praha COM
autopůjčovna Praha COM