Auta na přespání

Přestože se nespecializujeme na karavany, naši klienti nás naučili být vždy ve střehu a proto už víme, že spát v minibusech není nic neobvyklého. Kupříkladu při vytažení zadních sedaček u Volkswagen Caravelle v prodloužené verzi získáte maximální prostor pro umístění matrace a z běžného minibusu se náhle stává hotel na čtyčech kolech. Televizi a sprchu sice nenajdete, ale ty zážitky, kdy se probudíte u jezera za to prostě stojí. Pokud hledáte něco takového, podívejte se na nabídku našich minibusů.

Nabídka aut

Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter

Diesel 9 osob Manuál
od 899 Kč / den
Volkswagen Caravelle

Volkswagen Caravelle

Diesel 9 osob Automat
od 899 Kč / den
Volkswagen Multivan

Volkswagen Multivan

Diesel 7 osob Automat
od 899 Kč / den
Volkswagen Multivan T6.1 Long

Volkswagen Multivan T6.1 Long

Diesel 8 osob Automat
od 899 Kč / den

Proč auto na přespání z naší autopůjčovny?

Čistota

Dbáme na maximální čistotu našich vozidel. Využíváme služeb profesionáního ručního mytí, které navíc nabízíme také našim klientům za zvýhodněnou cenu. Nejen, že od nás dostanete vždy čistý vůz, ale současně vás umíme zbavit otravného mytí interiéru a exteriéru. Místo čištění vozu se raději věnujte své rodině.

Zánovní auta

Nabízíme pouze zánovní vozy s nízkým nájezdem a v nastandardní výbavě. Nikdy bychom neposadili našeho klienta do vozu, na který by se nedalo spolehnout. I proto se k nám naši klienti rádi vracejí. Pokud hledáte zánovní vůz, ve kterém si ustelete, podívejte se na naší nabídku..

autopůjčovna Praha COM

VYHREJTE KODIAQ RS NA VÍKEND

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže
a se zásadami o zpracování osobních údajů.