Powered by Smartsupp
Kompletní nabídka vozidel

Naše AUTOPŮJČOVNA PRAHA se od běžných půjčoven v Praze odlišuje nejen profesionálním přístupem ke svým klientům, ale především pak vozovým parkem. Ten zahrnuje především zánovní vozidla, na které se můžete při vašem cestování spolehnout. Průměrné stáří našich aut běžně nepřekročí 10 měsíců.

Samozřejmostí jsou u nás nejen vozy značek ŠKODA a VOLKSWAGEN, ale současně v našem vozovém parku najdete i vůz prémiových značek, mezi které patří například BMW X5 nebo Audi eTron. Na našich stránkách najdete podrobné profily vozidel včetně přehledného ceníku, originálních fotografií a samozřejmě i rezervační formulář pro závazné objednání. Díky online kalkulaci navíc předem víte, kolik u nás za pronájem zaplatíte. Seznamte se s nabídkou naší autopůjčovny v Praze a v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Ukázka vozového parku naší autopůjčovny

autopůjčovna Praha COM
Kompletní nabídka vozidel

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Proč se vyplatí auto od nás?

Abychom mohli nabízet kvalitní služby, musíme se především spolehnout na náš vozový park. Proto v něm najdete výhradně zánovní vozy s nízkým kilometrovým nájezdem a samozřejmě i v perfektním technickém stavu. Naše auta ještě doslova voní novotou!

V naší autopůjčovně PRAHA se nesnažíme pouze zapůsobit skvěle vybavenými vozy a profesionální prezentací, ale opravdu se jako profesionálové chováme. Chceme se lišit od běžných půjčoven a děláme pro to maximum. Ke svým klientům se chováme tak, aby už nikdy nemuseli přemýšlet kterou autopůjčovnu využijí příště. Jakmile nám dáte důvěru, nebudete mít potřebu hledat žádnou jinou, ale pouze tu naši na doméně AUTOPUJCOVNAPRAHA.com.

Pro zákazníky, kteří čekají na dodání svého nového vozu jsme připravili flexibilní pronájem, díky kterému získáte zánovní vůz za skvělých podmínek a nemusíte se přitom upisovat na několik let jako je tomu u operativního leasingu.

Jsme tu pro vás!

Auta jsou naše vášeň!

Ještě abychom nemilovali naši práci, když pracujeme s nejmodernějším vozovým parkem. Ke každému autu přistupujeme s láskou a důkazem tomu je i náš Instagramový účet, na kterém najdete velké množství originálních fotografií našich aut.

Přehledné podmínky

Před každým předáním vozidla posíláme našim klientům návrh smlouvy. Dáváme vám dostatek času na to, abyste se s nimi seznámili. Nic neskrýváme, naše podmínky jsou přehledné a zřetelné. Chráníme nejen sebe, ale současně i naše klienty.

Nejlepší autopůjčovna v Praze

Máme největší ambice, které vůbec můžeme mít! Chceme být nejlepší autopůjčovnou v Praze, kterou mohou zákazníci najít. Kdykoliv vám bude cokoliv nejasného, nebojte se nás kontaktovat nebo zeptat při předání či vrácení vozidla. Jsme tu pro naše klienty, kterých si vážíme.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Umíme připravit nabídku zákazníkům, kteří hledají krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Dokážeme zajistit jedno auto pro soukromou osobu, ale klidně i firemní flotilu pro podnikatele. Stačí se na nás obrátit. Připravíme vám nabídku, která se vám bude určitě líbit!

autopůjčovna Praha COM
Škoda - autopůjčovna Praha com

Pro soukromé i firemní zákazníky máme ve vozovém parku připravené oblíbené modely značky ŠKODA, mezi které patří OCTAVIA IV, KAROQ, KODIAQ v různých modelových výbavách, SUPERB iV a nechybí ani plně elektrický Škoda Enyaq iV.

BMW - autopůjčovna Praha com

Naše nabídka uspokojí i milovníky značky BMW. Potěšíme vás s modelem BMW X5 s třílitrovým motorem a m-paketu. Nesmíme ani zapomenout na náš oblíbený MINI COOPER, který nabízíme nejen ve verzi s pevnou střechou, ale i oblíbené kabriolet.

AUDI - autopůjčovna Praha com

V autopůjčovně Praha nesmí v žádném případě chybět ani vozy značky AUDI a právě proto pro vás nabízíme plně elektrické SUV AUDI e-tron nebo sportovní Audi A6 Quattro S-Line. Volba je na vás.

Volkswagen - autopůjčovna Praha com

Kromě osobních vozidel najdete v naší nabídce i minibusy značky Volkswagen. K dispozici tak máme nejnovější modely Volkswagen Carravele, Volkswagen Multivan a nechybí ani Volkswagen Transporter.

Porsche - autopůjčovna Praha com

Díky našim klientům rosteme a proto jsme v roce 2022 do našeho vozového parku pořídili i vůz značky Porsche. Dovolte nám představit Porsche Cayenne GTS Coupé s 8 válcovým motorem o výkonu 338kW!

Minicooper - autopůjčovna Praha com

V naší autopůjčovně se neomezujeme pouze na minibusy a SUV, ale přání plníme i milovníkům britské stylu. V nabídce proto najdete Mini Cooper Clubman, klasický Mini Cooper a nakonec i našlapané kabrio - Mini Cooper JCW Cabrio,

Mercedes Benz - autopůjčovna Praha

Kdo rád sáhne po německé kvalitě, respektive vozech Mercedes Benz, ten u nás najde minibus Mercedes Benz V, sportovnější sedan Mercedes Benz C a luxusní SUV Mercedes Benz GLE

autopůjčovna Praha COM
Kompletní nabídka vozidel
Škoda - autopůjčovna Praha com

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Půjčovna dodávek

Nezapomněli jsme ani na potřeby našich klientů, kteří hledají půjčovnou dodávek v Praze. Nechceme a nebudeme sice konkurovat nejlevnějším půjčovnám, které vlastní dosluhující vozový park s vysokým nájezdem kilometrů, za to však můžeme nabídnout kvalitu v podobě zánovních dodávek ve skvělém technickém stavu. S našimi dodávkami máte jistotu, že dojedete spolu s nákladem bezpečně a v pořádku.

Volkswagen Transporter dodávka Praha

Volkswagen Transporter

Diesel 4,2m2 manuál
od 1499 Kč / den
Volkswagen Transporter dodávka Praha

Volkswagen Transporter Long

Diesel 5,0m2 manuál
od 1999 Kč / den
Volkswagen Crafter dodávka Praha

Volkswagen Crafter Long

Diesel 14,4m3 manuál
od 1999 Kč / den
Kompletní nabídka dodávek

Proč dodávky z naší autopůjčovny?

V naší pražské autopůjčovně věnujeme dodávkám stejnou péči jako osobním vozům prémiových značek. Garantujeme vám skvělý technický stav, profesionální přístup a férové cenové podmínky.

Dodávky do 3.5t

Při výběru dodávek pro naše zákazníky jsme dávali pozor, abychom neomezovali řidiče s oprávněním pro motorová vozidla do 3.5 tuny. Proto si u všech dodávek vystačíte s řidičským oprávněním skupiny B.

autopůjčovna Praha COM

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Jak si objednat auto?

Půjčit si u nás auto je jednodušší, než se vůbec může zdát. V průměru jsme schopni vyřídit předání vozu do 60 minut od přijetí objednávky. I na letiště!

Number 1

Výběr

Vyberte si vozidlo k zapůjčení

Number 2

Rezervace

Vytvořte závaznou rezervaci

Number 3

Předání

Jeden podpis a odjíždíte

Stále vybíráte autopůjčovnu v Praze?

V Praze najdete spoustu autopůjčoven ve kterých si můžete auto půjčit a proto bychom vám rádi výběr té správné usnadnili. V bodech jsme pro vás připravili seznam nejčastějších "parametrů", podle kterých můžete vybrat autopůjčovnu, která vám bude vyhovovat nejvíce. Věříme, že to bude ta naše.

Moderní vozový park

Při volbě správné autopůjčovny se dívejte na stáří vozového parku. V Praze najdete půjčovny, které si drží auta až do konce jejich "životů". Průměrné stáří našich vozů je pouhých 10 měsíců. Pravidelný servis a plná záruka je samozřejmost!

Reálné vozy

Auta, která nabízíme opravdu máme (případně udává datum naskladnění). Nevymlouváme se na "včera nám ho zákazník odřel" a co si zarezervujte u nás opravdu budete mít. Pokud ne, půjčíme vám auto vyšší třídy za stejné peníze!

0% spoluúčast

Některé autopůjčovny mají nižší ceny za pronájem, ale o to vyšší spoluúčast. Tu naši si můžete stáhnout až na nulu. V případě poškození vozidla jde veškerá odpovědnost na nás a vy tak máte jistotu, že nebudete platit další výdaje.

Další řidiči bez příplatku

Pokud se chystáte na dlouhou cestu na dovolenou, dávejte si pozor, aby vám autopůjčovna neúčtovala vysoké příplatky za připsání dalšího řidiče. V naší autopůjčovně by nás ani nenapadlo naše klienty touto cestou omezovat.

Čas necháme na vás

Dokážeme se vžít do našich zákazníků a proto vás nebudeme omezovat pouze pracovní dobou naší půjčovny. Za příplatek vám předáme, případně i vyzvedneme vůz v podstatě kdykoliv. Vždy záleží na oboustranné dohodě.

Vůz předáme kdekoli

V případě potřeby jsme schopni vyřídit předání klidně u vás doma, v práci nebo na letišti. Vážíme si našich klientů a proto se jim snažíme vycházet vstříc. Za určitých podmínek vám doručíme auto klidně na druhou stranu České republiky.

Zkušenosti klientů

Zapomeňte na reference uvedené na stránkách autopůjčoven. Fotky klientů stažených z internetu a mazání medu kolem pusy. Podívejte se na naše reálné reference našich reálných zákazníků na našem firemním profilu na Google.com.

Nadstandardní čistota

O naše zánovní vozidla se stará náš dlouholetý partner, Automyčka Express, který zajišťuje profesionální mytí aut. Kromě toho, že se nemusíte starat o čištění vozu, eliminujeme tímto krokem i možnost, že vůz při neodborném mytí poškodíte.

autopůjčovna Praha COM

FAQ - nejčastější dotazy klientů

Máte nějaké omezení na věk řidiče?

Nemáme, naše autopůjčovna neomezuje své klienty s ohledem na jejich věk. Pokud máte řidičské oprávnění, auto vám rádi půjčíme.

Kolik stojí pronájem vozidla?

Cenovou kalkulaci najdete přímo na našem webu. Stačí si vybrat vůz v našem vozovém parku a po zadání termínu pronájmu uvidíte přesnou cenu.

Kde si mohu vůz vyzvednout?

V Praze nás najdete na Letišti Václava Havla, v obchodním centru Novoplaza, v budově ParkView na Pankráci (naproti V Tower), ale i na Karlíně.

Nabízíte i přistavení vozidla k zákazníkovi?

Samozřejmě! Vůz vám za poplatek rádi přistavíme nejen po Praze, ale i mimo území hlavního města Prahy. Poplatek za přistavení (případně vyzvednutí) po Praze je 999 Kč, mimo Prahu pak 2 500 Kč + 30 Kč za každý kilometr nad 50 km limit. Ceny jsou bez DPH.

Mají auta dálniční známky?

Všechna auta v naší autopůjčovně mají platné dálniční známky platné v Česku. Upozorňujeme zákazníky, že od roku 2021 jsou v Česku platné elektronické známky a proto již nenajdete na čelním skle vylepenou "papírovou" známku.

Jsou vozidla polepeny nebo nějak označeny?

V žádném případě! Ani váš soused, ani ten nejlepší kamarád nepozná, že máte vůz z autopůjčovny. Žádné polepy, žádné speciální cedulky ani nic podobného na našich vozidlech nenajdete.

Všechny odpovědi na nejčastější dotazy najdete na této stránce.

autopůjčovna Praha COM